Dobrovolnictví

Z PERA DOBROVOLNÍKA...

Jezdíš rád na kole? Jsi obecně aktivní člověk? Tak asi moc dobře víš, jak skvělý pocit to je, sportovat, hýbat se, překonávat vlastní hranice. No a co když ti řeknu, že můžeš sportovat a zároveň umožnit pohyb i někomu jinému. No nezní to skvěle? Já myslím, že jo! Přidej se k naší Kolofun partě a kromě toho, že si sám vybuduješ solidní kondičku, můžeš mít dobrý pocit, že se díky tobě může hýbat někdo další. No a v neposlední řadě tě s námi samozřejmě čeká spousta zábavy.

Určitě se ptáš, co takové dobrovolnictví obnáší. Upřímně, nic náročného to není. A pokud s tím nemáš zatím žádnou zkušenost, ničemu to nevadí, nemáš se čeho bát, kluci tě mile rádi budou instruovat. Obecně je největší dopomoc potřeba při vykládání a nakládání handbiků z/do auta a případná další manipulace s nimi (ale nebojte se, zvládne to i malá holka), dopomoc jezdcům nasednout na handbike (případně je k němu pořádně připevnit), dát někomu napít nebo třeba udělat celé bandě ke snídani vajíčka. No a samozřejmě bavit se, užívat si společně trávený čas v pohybu v přírodě a šířit úsměv a dobrou náladu.

To nezní zas tak strašně co? Budiž ti odměnou dobře strávený čas po boku skvělých lidí (ano, to máme být my) a zážitky, na které jen tak nezapomeneš. Kromě toho ti uhradíme stravu během výletu/expedice a zajistíme přespání.

Tak co, jsi připraven s námi vyrazit na cyklovýlet, cykloexpedici či cyklozávod?

Drby ze zákulisí
Děkujeme za podporu